Dostawa i płatności

METODY PŁATNOŚCI

W sklepie Veloci.eu akceptujemy dwie metody płatności – tradycyjny przelew bankowy oraz płatność za pomocą systemu PayU i PayPal. PayU z kolei umożliwia kilka możliwości – płatność kartami płatniczymi, BLIK, szybkie przelewy elektroniczne oraz tradycyjny przelew. Wybierz sposób, który odpowiada Ci najbardziej.

Jeżeli zdecydujesz się na bezpośredni przelew bankowy, konieczne będzie dokonanie wpłaty na nasze konto. Wszelkie dane podane są w wiadomości z podsumowaniem zamówienia, ale na wszelki wypadek umieściliśmy je także poniżej:

Drukarnia Dekoracji Marta Knap
08 1750 0012 0000 0000 2953 7817
BNP Paribas

FORMY DOSTAWY

Wybrany produkt może znaleźć się w Twoich rękach na pięć różnych sposobów:

  • odbiór osobisty – możesz pojawić się w naszej siedzibie i odebrać zakupy bezpośrednio z naszych rąk, bez pośredników. Zaletą tej formy jest oczywiście brak dodatkowych kosztów. Jesteś w pobliżu? Zapraszamy! Znajdziesz nas pod adresem: ul. Wawelska 108, 64–920 Piła. Pamiętaj, że pracujemy w godzinach 8:00-16:00.
  • paczka pocztowa – tradycyjna paczka realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt: 18,00 zł
  • kurier Pocztex – przesyłki kurierskie świadczone przez Pocztę Polską. Koszt: 19,00 zł
  • kurier InPost – przesyłki kurierskie oferowane przez InPost. Koszt: 18,00 zł
  • paczkomaty InPost – świetny system przesyłek, który oferuje szybki i dopasowany do Ciebie sposób odbioru paczki. Jeśli jeszcze nie próbowałeś/-aś – nie zwlekaj! Koszt: 14,00 zł
  • darmowa dostawa – Kurier Poczta Polska na terenie Polski przy zakupach powyżej 250 zł