Jak dbać o nasze produkty?

KILKA SŁÓW O TECHNOLOGII

Naszą odzież wykonujemy w technologii DTG, czyli bezpośrednim nadruku na tekstyliach. W wielkim skrócie działa to trochę jak tradycyjna drukarka atramentowa, ale zamiast papieru wykorzystujemy odzież. Metoda ta umożliwia wysoką precyzję druku i świetne nasycenie kolorów za niezwykle przystępną cenę.

Drukarka DTG

KONSERWACJA

Każdy produkt jest inny, a każda technologia ma swoje wymagania. Druk DTG jest całkiem łatwy w utrzymaniu, ale musisz pamiętać o kilku ważnych rzeczach, by maksymalnie wydłużyć trwałość Twojego produktu.

PIERZ MAKSYMALNIE W 30°C

A im łagodniejszy program, tym lepiej. No i oczywiście na lewej stronie, by nic nie uszkodziło Twojego nadruku.

WIROWANIE TO MAKSIMUM 600 OBROTÓW

Mniejsza ilość obrotów to także łatwiejsze prasowanie.

PRASOWANIE? PEWNIE, ALE...

... koniecznie na lewej stronie, a sam nadruk powinien być prasowany ze zdecydowanie najniższą możliwą temperaturą i poprzez dodatkowy kawałek materiału.

ZAPOMINAMY O SUSZARCE BĘBNOWEJ

Tym razem stawiamy na tradycyjne metody suszenia. Dobrym pomysłem jest wywinięcie odzieży na lewą stronę. W ten sposób uchronisz nadruk przed silną ekspozycją na promienie UV.

A CO Z CHEMIĄ?

Środki chemiczne najłagodniejsze jakie znajdziesz. Nie zalecamy też stosowania wybielacza bezpośrednio na nadruk. W ten sposób trwale go uszkodzisz. Zrezygnować należy również z pralni chemicznych.

JEŚLI MOWA O KUBKACH...

Kubki wykonujemy metodą sublimacji, dzięki czemu są odporne na mycie w zmywarce. Koniec z ręcznym myciem wrażliwych naczyń!

EKOTORBY...

Nasze ekotorby wykonane są z naturalnej surówki bawełnianej, co oznacza że nie są przeznaczone do prania.