O nas

NASZA HISTORIA

Sklep Veloci.eu, to projekt który w naturalny sposób ukształtował się na bazie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w branży reklamowej. Mamy sporą wiedzę na temat technik druku – czemu więc nie rozszerzyć swojego portfolio?

Veloci.eu powstało, bo uwielbiamy koszulki z ciekawymi nadrukami. To świetna możliwość pokazania światu dowolnego przekazu. No bo kto z nas nie nosi koszulek? Stworzyliśmy więc sklep z grafikami, których nie znajdziesz w tradycyjnym sklepie z odzieżą, dzięki którym możesz wyrazić samego siebie, a wszystko to w połączeniu z wygodą zakupów on-line, która podoba się każdemu z nas.

NASZE TECHNOLOGIE

Dysponujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszyn, dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość finalnego produktu. Nasze nadruki posiadają certyfikat EcoTex, ponieważ drukujemy wyłącznie na oryginalnych atramentach.

Sprzedaż koszulek z gotowymi grafikami to nie wszystko. Wykonamy dla ciebie dowolny wzór, w dowolnym nakładzie i technice (sitodruk, druk cyfrowy DTG, sublimacja, flock, flex, haft) na odzieży roboczej, odzieży sportowej, kurtkach, bluzach… Po prostu napisz do nas, a wycenimy Twoje zamówienie.

Odzież to jednak nie wszystko. Na Veloci.eu znajdziesz mnóstwo akcesoriów – kubki, plakaty, naklejki itd. Daj się ponieść i sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie!