Zwroty i reklamacje

REKLAMACJE

Produkt który otrzymałeś/aś jest wadliwy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Napisz do nas na adres e-mail info@veloci.eu, a my postaramy się rozwiązać problem najszybciej jak tylko będziemy w stanie.

Szczegółową procedurę reklamacji określa nasz Regulamin. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje:

  1. Nie wysyłaj nam reklamowanego produktu bez wyraźnej prośby. Wiele zgłoszeń można załatwić przy pomocy zwykłego zdjęcia.
  2. Napisz do nas wiadomość e-mail z dokładnym opisem wady i okolicznościami jej wystąpienia. Jeżeli możesz – dołącz zdjęcie. Im więcej danych, tym łatwiej będzie nam rozpatrzyć Twoje zgłoszenie, a dla Ciebie oznacza to mniej stresu i szybszą decyzję.
  3. Do rozpatrzenia każdej reklamacji niezbędny jest dowód zakupu. Dołącz jego skan do zgłoszenia.
  4. Rozpatrzenie Twojego zgłoszenia może zająć nam do 14 dni roboczych. Bez obawy, z reguły ten czas jest zdecydowanie krótszy, ale zdarza się, że pewne sprawy wymagają dodatkowych działań rozciągniętych w czasie.
  5. Pamiętaj! Ewentualne pozostałości środka podkładowego (wyglądają trochę jak plamy) nie są wadą produktu. Ślady te znikną po pierwszym praniu. Technologia druku, której używamy wymaga wykorzystania środka podkładowego i jest to standard w tej branży.

ZWROTY

Każdy produkt wykonujmy na Twoje bezpośrednie zamówienie – personalizujesz kolor, nadruk, rozmiar. Z tego względu prawo do odstąpienia od umowy nie obowiązuje (szczegóły znajdziesz w Regulaminie). Przemyśl swoje zakupy. Jeżeli masz wątpliwości – skontaktuj się z nami. Chętnie służymy pomocą 🙂